شهاب صادقی و دو اجرا در برج آزادی

شهاب صادقی و دو اجرا در برج آزادی

لینک کوتاه مطلب
2 خرداد 1395 214 بدون نظر

ترانه آهنگ

شهاب صادقی و دو اجرا در برج آزادی
کنسرت اینسترومنتال شهاب صادقی در دو روز و دو سئانس در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.

سرویس موسیقی پرشین سانگ : شهاب صادقی نوازنده و آهنگساز که در زمینه‌ موسیقی راک فعالیت می‌کند، قرار است به‌زودی به جمع خوانندگان این سبک بپیوند. او که تاکنون کنسرت‌های مختلفی در سبک‌های راک. کلاسیک و پاپ برگزار کرده، اوایل خرداد در تهران روی صحنه خواهد رفت.

صادقی درباره این اجرا گفت: قرار بود اجرا روز 6 خردادماه در برج آزادی برگزار شود که خوشبختانه به دلیل استقبال مخاطبان این اجرا یک روز دیگر یعنی روز 7 خردادماه سال جاری در همین سال تمدید شد.

وی افزود: در این اجرا به باز نوازی آثاری از بزرگان موسیقی از جمله جیمز هتفیلد، دیو ماستین، گری مور، جو ستریانی و آمون آمارث و همچنین قطعات اینسترومنتال گروه خودم و گروه‌های راک خارجی خواهم پرداخت.

او ادامه داد: کورش زراندوز نوازنده گیتار ریتم، محمدرضا دلاوری نوازنده گیتار بأس، آریا اسدی نوازنده درامز اعضای ارکستر من در این دو شب خواهند بود. ضمن آنکه خودمم هم نوازنده گیتار لید خواهم بود.

او در پایان تأکید کرد: معضل اصلی موسیقی ما مسئله‌ی کپی‌رایت است، خیانتی که توسط اغلب آقایانِ پاپ! صورت می‌گیرد. وقتی خواننده‌ای موزیکی از بهترین آثار آهنگسازان خارجی کپی و به اسم خود منتشر می‌کند، به‌ مرور زمان خلاقیت از بین می‌رود و هنر کشور ضعیف می‌شود و دیگر شاهد موسیقی بارنگ و بوی آن کشور نیستیم. زیبایی موسیقی و اصولاً هنر در احساسات درونی آدم‌ها است و هر آدم با آدم دیگر فرق می‌کند. کپی کردن باعث می‌شود هیچ‌وقت آن احساس بروز نکند. و این خیانت بزرگی است که کل نبوغ هنر در کشور را از بین می‌برد.

کنسرت شهاب صادقی روزهای 6 و 7 خردادماه ساعت 18 در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.

نظرات