بیوگرافی سینا درخشنده

بیوگرافی سینا درخشنده

سینا درخشنده خواننده پاپ متولد ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۷۰ در شهر شیراز، از جمله خوانندگان جوان و خوش آتیه کشور است .

سینا درخشنده که نام اصلی ایشان رضا می باشد. از حدود ۱۷ سالگی سعی در قدم نهادن در مسیر موسیقی داشته و فعالیت های خود را آغاز کرده است. وی با ترانه هایی که می سراید دل هر عاشقی را به شادابی می آرود و فعالیت حرفه ای خود را از سن 17 سالگی آغاز کرده و هم اکنون در زمینه موسیقی و نوازندگی یکی از بهترین های کل کشور هست و محبوب همه است.
آهنگ های سینا درخشنده بیشتر مضامین عاشقانه دارد و شاید به همین دلیل تعداد بسیاری زیادی از طرفداران او جوانان و عاشق پیشگان هستند. سینا درخشنده گیتار می نوازد و بر اساس برخی اخبار از دوران تحصیل علاقه ای به خواندن دروس نداشته و اصلی ترین تمرکز او به موسیقی تعلق داشته است. به گفته ی دوستانش او در دورانی که تحصیل می کرد حواس و تمرکز خود را به آهنگ و گیتار می گذراند. بنا به گفته دوستانش در کلاس به درس گوش نمیداد و آنقدر استعداد داشت یک روز در زنگ تفریح برای معلم و هم کلاسیان ترانه و گیتار می زد و در این زمینه خیلی استعداد بی نظیری داشت و خدا شکر همینطور استعداد و علاقه خود را با جدیت و پشتکار زیاد ادامه داد و یکی از خوانندگان بزرگ ایران تبدیل شد.
سینا درخشنده جوان در زمینه آهنگ های پاپ و کلاسیک و رپ کلکسیون بی نظیری دارد.وی تجربه و استعدادی دارد که می تواند همزمان هم موزیک بخواند و هم به تنظیم آن بپردازد به طوری که می گویند او در اکثر کارهای خود که از دست خود برمی آید تنهایی انجام داده و خیلی هم کار قوی بوجود آورده است. وی بیشتر ترک های خود را با همکارش شجاعت شفایی که قسمت تنظیم آهنگ را برعهده دارد و با دیگر همکارش محمد فلاح که بخش میکس و مستر را دارد به نوازندگی می پردازد و در کار خودش خیلی جدی حرکت می کند.
سینا درخشنده تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس در رشته عمران ادامه داد. علاقه بسیار زیاد نیز به ورزش بخصوص فوتبال و والیبال دارد.
در زمینه علاقه و تفریحات او بیشتر وقت خود را صرف خواندن آهنگ کرده و از نظر زمانی حیلی زمان کم می آورد و دنبال متن ترانه هایی ناب می گردد و میخواد با سبک دیگران یکی نباشد و تفاوت داشته باشد تا در دل گوش کننده بنشیند.
سینا در حال حاضر در دوران مجردی به سر می برد و ازدواج نکرده است و با مادرگرامیشان زندگی می کند.

از جمله آهنگ های سینا درخشنده :
دلدار
نیمه گمشدمی
یار همیشگیم
نگو بم هیس
تو طاقت نداری
میشنوی حرفامو
مگه هرکی هرکیه
خیال تو
کنارتم
هوای تو
عشق من
بد تو فکرتم
بازیچه
آغوش
حال ناب
کوک حالم
لینک کوتاه مطلب
23 خرداد 1397 28,484 0
نظرات